הדפסת תלת מימד – הפתרון הנכון לפיתוח מוצר חדש

פיתוח מוצר חדש, ולא משנה לאיזה ענף הוא מיועד או על איזה צורך הוא עונה, הוא אתגר לא פשוט. הוא מצריך התייחסות לפרמטרים רבים, תכנונים מקדימים וגם סיוע של מומחים. אב טיפוס עוזר לבחון את המוצר העתידי ולתהות האם ועד כמה יספק את המענה שלשמו הוא נוצר וכך גם מספר תהליכים נוספים מקדימים, ההכרחיים לפני שלב הייצור. כיום, באמצעות טכנולוגיית ההדפסה בתלת מימד, אפשר לפתח מוצר חדש בקלות ובמהירות וגם ללא הוצאות כספיות גבוהות.

לנצל את הטכנולוגיות החדשניות

תהליך פיתוח מוצר חדש המתבסס על הדפסת תלת מימד יכול להתאים לעוסקים בתחומים שונים. המוצר המיוצר כולל שימוש בחומרי גלם איכותיים וניתן לשלבו בענפים השונים. הדפסת התלת מימד יכולה להיעשות באופן תעשייתי, כאשר יש צורך בכמות גדולה מאד של מוצרים, או באופן עצמאי, בבית, תוך שימוש במדפסת התלת מימד הפרטית. יחד עם זאת, אם רוצים לבסס את המוצר על איכות ברמה גבוהה, מוטב לפנות לחברות המציעות שירותי הדפסת תלת מימד, אותם ניתן לשלב במסגרת תהליך פיתוח מוצר חדש, תהליך המתאפשר, בין היתר, תודות לטכנולוגיות החדשניות הבאות לידי ביטוי הן בענף הדפוס והן בענפים נוספים חשובים לא פחות.

ליהנות מהקדמה

כאשר מדברים על תהליך פיתוח מוצר באמצעות מדפסת תלת מימד מביאים למעשה לקדמת הבימה את אחד הטרנדים החמים של המאה ה-21, טרנד הדפסת התלת מימד שנראה שהולך ותופס תאוצה. מדפסות התלת מימד של היום מייצרות את המוצר מקובץ תלת מימד, הנפרס, באמצעות תוכנה ייעודית, לשכבות. אלו, עוברות מהמחשב ישירות אל המדפסת, האחראית לבנייתו של המודל, של אותו מוצר, שכבה אחר שכבה.

נמצאים בעיצומו של תהליך תכנון מוצר חדש וזקוקים למדפסת תלת מימד לצורך הדפסתו או הדפסת האב טיפוס שלו? אם כן, 3Dreams היא הכתובת המתאימה עבורכם. החברה מציעה לכם שירותי הדפסה תלת מימד המותאמים למגוון של צרכים ומוצעים במחירים נוחים ומשתלמים. לסקירת כלל שירותיה והלימודים שהיא מציעה,
לחצו כאן או התקשרו לטלפון 03-9503065