בסטודיו לעיצוב תעשייתי 3Dreams מתמחים ביצרנות דיגיטאלית עם הדפסות תלת מימד. הסטודיו מאגד שורה מרשימה של אנשי מקצוע הכוללת מעצבים תעשייתיים, מהנדסים ואדריכלים, אשר מספקים פתרונות חכמים ויצירתיים למגוון צרכים של לקוחות מענפי משק שונים. כך למשל, החברה פיתחה ועיצבה כיסוי חיישן, מערכות הנגשה לרכבי שטח, חלקים לרכבים, מוצרי קמפינג, תכשיטים, מוצרים אורתופדיים ומוצרי אומנות.

מאפיינים של הליכי עיצוב מוצר

עימנו כל פרויקט של הליך עיצוב מוצר הינו ייחודי ושונה בהתאם לסוג המוצר, מטרתו, מאפייני הלקוח ונותנים נוספים. יחד עם זאת, מלבד השוני בין פרויקט עיצוב מוצר אחד למשנהו, ישנם כמה קווי יסוד מקבילים החוזרים על עצמם:

  • מחקר ואיסוף נתונים בשלב התחלתי זה אנו אוספים כמה שיותר מידע על המוצר, מאפייניו, מטרת ייצורו, ייחודו, קהל היעד שלו, מאפייני השוק, מוצרים דומים בשוק ועוד.

  • אפיון המוצר עם הנתונים שאספנו נוכל לאפיין את המוצר וכך לספק בסיס לפיתוחו ועיצובו. בנוסף, הליך האפיון מאפשר לגבש תמחור לפרויקט.

  • עיצובים ראשוניים על סמך מאפייני המוצר נתחיל בהכנת עיצובים ראשונים עם סקיצות ממוחשבות וידניות. עיצובים אלו יבחנו את התאמתם למאפייני ויעדי המוצר, בין היתר מבחינה אסטטית ומבחינה פונקציונאלית. כל זאת עם התאמה לטכנולוגיות קיימות בשוק ועם רצון לעצב מוצר חדשני וייחודי המקדם את המותג שמאחוריו.

  • בחירת עיצוב מבוקש מתוך הסקיצות השונות ייבחר קו העיצוב המתאים ביותר, בו נתחיל לרדת לפרטי פרטים לרבות סוג חומרים, מידות, אופן הרכבת המוצר ועוד.

  • פיתוח סופי של המוצר עם כלים טכניים והנדסיים מדויקים ובעזרת טכנולוגיות הדמיית תלת מימד עד לקבלת מוצר מוגמר.

  • הכנת אב טיפוס אנו נפתח מודל אב טיפוס בעזרת מדפסות תלת מימד אותו נבחן באספקטים שונים כמו עמידות, נראות, נפחים ועוד. במידת הצורך יבוצעו באב הטיפוס שינויים נוספים.

  • מוצר סופי עיצוב ופיתוח מוצר סופי המוכן לייצור המוני, אותו נמשיך ללוות גם לאחר ייצורו בכדי לוודא שהוא אכן עומד ביעדיו.

לשירותי עיצוב מוצר

לשירותי עיצוב מוצרים וגם תהליך עיצוב מוצר איכותי ומתקדם, קבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, השאירו פרטיכם באתר שלנו, או צרו קשר עם סטודיו 3 דרימס בטלפון 03-950-3065 או במייל 3dreamsil@gmail.com.

להדפסת קובץ – שלח קובץ להדפסה