מחפשים שירותי הדפסת תלת מימד ברמת גן? כדאי שתכירו את סטודיו 3Dreams שתחום זה הינו התמחותו העיקרית. הסטודיו מציע ללקוחותיו את קדמת הטכנולוגיה עם שירותים ותוצרים ברמה גבוהה ביותר של איכות, דיוק וגימור.

על הדפסה בתלת מימד

שירותי הדפסה תלת מימד ברמת גן נשענים על טכנולוגיות חדישות המלוות את כל שלבי הייצור, מתכנון אב טיפוס ועד קבלת מוצר סופי מוכן לשיווק. ההדפסות מסופקות לכל תחומי המשק לרבות הנדסה, רפואה, ארכיטקטורה, רובוטיקה, עיצוב, אומנות, תכשיטנות, חלל ועוד. את ההדפסות עצמן שמבוססות על תוכנות תיב"ם אנו יכולים לספק אף בתוך שעות בודדות. כך אנו חוסכים בעלויות גבוהות ובשעות עבודה ארוכות הנדרשות עבור הליכי ייצור סטנדרטיים. כמו כן, בסיום ההדפסה אנו יכולים לבדוק את כל פריטי הפריט שהתקבל כדוגמת מחברים ונפחים, ובמידה ועולה הצורך – לבצע בהם שינויים בעזרת מודלים ממוחשבים. כל זאת במטרה לספק תוצאות איכויות ומתקדמות ביותר, המבטיחות הצלחה כמה שיותר גבוהה בשלבים של ייצור המוני.

טכנולוגיות להדפסת תלת מימד

יש לדעת כי הדפסות תלת מימד נשענות על שלושה סוגי טכנולוגיות מקובלות שאנו מבצעים:

טכנולוגיית FDM – טכנולוגיית הדפסת תלת המימד הנפוצה ביותר, מהירה ויחסית זולה, המבוססת על התכה של חום. בשיטת הדפסה זו מעבירים חוט פלסטיק דרך ראש הזרקה שחומם. מראש ההזרקה יוצא חוט דקיק ביותר ממנו מציירים את האובייקט המבוקש שכבה אחרי שכבה.
טכנולוגיית SLA – בעזרת טכנולוגיית הדפסה זו מייצרים אובייקטים של תלת מימד באמצעות שרף נוזלי בעל רגישות גבוהה לאור, המספקים מוצרים עם פני שטח חלקים במיוחד ועם רמה מאוד גבוהה של רזולוציה. השרף הנוזלי הופך למוצק בעת חשיפתו לקרן אור הממוקדת בנקודת המפגש שבין חומר הגלם למגש ההדפסה. על תהליך זה חוזרים שכבה אחרי שכבה עד לקבלת אובייקט מוגמר.
טכנולוגיית SLS – טכנולוגיה מתקדמת אשר באמצעות חום הופכת אבקות למוצקים ומעניקה מוצרים בעלי רמה מאוד גבוהה של חוזק וגמישות. בשיטה זו אפשר לעשות שימוש במגוון תערובות של אבקות כמו אלומיניום, וניילון משולב עם כדורים של זכוכית ופלסטיק.

הזמנת שירותי הדפסת תלת מימד ברמת גן

להזמנת שירותי הדפסה תלת מימד ברמת גן, קבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, השאירו פרטיכם באתר שלנו, או צרו קשר עם סטודיו 3 דרימס בטלפון 03-950-3065 או במייל 3dreamsil@gmail.com.

להדפסת קובץ – שלח קובץ להדפסה