מחפשים שירות הדפסה בתלת מימד איכותי, מדויק ומקצועי? סטודיו 3Dreams הוא ללא ספק הכתובת הנכונה עבורכם. החברה מתמקדת בשירותי הדפסה בתלת מימד עבור מגוון צרכים ספציפיים, לרבות יצירת מודלים, עיצוב של מוצרים, הדפסה בטכנולוגיות שונות ועוד. כל זאת בגיבוי ממשק אינטרנט אינטראקטיבי נגיש ויעיל ועם מערך שירות אדיב, זמין ומקצועי.

הדפסות תלת מימד הן המומחיות שלנו

אנו חיים את מדפסות תלת המימד ותוכנות תיב"ם, ולכן בחירה בחברתנו תעניק לכם את שירותי הדפסה תלת מימדית הטובים ביותר בשוק. יעדים אלו מושגים בין היתר בזכות אנשי מקצוע מהשורה הראשונה שאנו מעסיקים, ביניהם מעצבי תעשייה, מהנדסים ואדריכלים. בנוסף, יש לנו את כל הכלים הנחוצים לעמוד בחזית הטכנולוגיה על ידי מתן פתרונות יעילים, מקוריים ויצירתיים. הכלים שברשותנו מאפשרים לנו ללוות כל הליך פיתוח בכל שלב, בין אם מתחילת דרכו או בשלבי פיתוח מתקדמים.

שירותי הדפסת תלת מימד

אנו מספקים מגוון שירותי הדפסת תלת מימד הכוללים בין היתר:

  • שירותי עיצוב הסטודיו שלנו מספק שירותי עיצוב תעשייתי בדגש על יצרנות דיגיטאלית למגוון צרכים ועל בסיס תוכנות תיבם והדפסות תלת מימד.

  • הדפסות תלת מימד הדפסות מדויקות ומהירות המשמשות כטכנולוגיות ייצור מתקדמות למגוון צרכי תעשייה, משלבי אב טיפוס ועד למוצר סופי. שירותי ההדפסה מסופקים על ידינו לענפים ותחומים שונים במשק לרבות רובוטיקה, רפואה, הנדסה, אומנות, ארכיטקטורה, חלל וחינוך.

  • מידול תלת מימד עבור הליכי ייצוג ופיתוח אובייקטים בפלטפורמה דיגיטאלית של תלת מימד. ההליכים מבוצעים בעזרת תוכנות ייעודיות מתקדמות המאפשרות ליצור במרחב הווירטואלי כל סוג של מודל ברמת פירוט ודיוק אופטימאלית, בכל קנה מידה ובכל רמת מורכבות מתכשיטים ועד מבנים אדריכליים. את המודל תוכלו להדפיס עימנו בתלת מימד.

  • קורסי תלת מימד בהיותנו מהמובילים בישראל בתחום אנו גם מספקים קורסי הדרכה בתלת מימד. הלימודים מקנים לבוגרים את שפת העתיד ומשלבים ידע עיוני עם מעשי.

הזמנת שירותי הדפסת תלת מימד

להזמנת שירותי הדפסה בתלת מימד, קבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, השאירו פרטיכם באתר שלנו, או צרו קשר עם סטודיו 3 דרימס בטלפון 03-950-3065  במייל 3dreamsil@gmail.com.
להדפסת קובץ – שלח קובץ להדפסה