בסטודיו 3Dreams לעיצוב תעשייתי, המתמקד ביצרנות דיגיטאלית, מועברים קורסים שונים בהדפסות תלת מימד לרבות לימודי תלת מימד כסדנא, יום עיון וקורס בסיס. בנוסף, הסטודיו מעביר גם קורס שנתי מתקדם של לימודי עיצוב תלת מימד, המתקיים במשרדי החברה ברמת החייל שבתל אביב, בקבוצות לימוד קטנות, עם עשרים מפגשים בני שתי שעות אקדמיות.

להכיר ולהתנסות בטכנולוגית ייצור מתקדמת

לימודי עיצוב תלת מימד המוצעים על ידינו במסגרת שנתית, מועברים על ידי צוות מדריכים מוסמך ומנוסה. הלימודים יכירו בפניכם עולם מרתק, יאפשרו לכם להתנסות בטכנולוגיית ייצור מתקדמת וללמוד כעת מקצוע עתידי. הלימודים כוללים הכרות עם התחום, ידע עיוני והתנסות ותרגול מעשי. בין היתר נושאי הקורס כוללים:

עיצוב – הכרת הליכי עיצוב והתנסות בהם, פיתוח יכולות להערכת רעיונות, חשיבה יצירתית, בניית מוצרים אישיים, פתרון בעיות והכרות עם מערך שיקולים עבור תכנון והפקה של מוצרים.
הכרות עם תחום התלת מימד על טכנולוגיות עבודה שונות והבנת השפעתן על המשק והכלכלה.
לימוד תוכנת בניה בתלת מימד הניתנת ליישום גם בבית, וכן הכרות עם פורמטים להדפסה, הכנתם של קבצים להדפסה, ותפעול של מדפסת מסוג FDM. זאת לצד הכרות עם תוכנות משלימות, פתרון תקלות, טיפול בהדפסה וגימור המוצר המודפס.
עבודה עם עיבוד שבבי הכוללת חיתוך וכרסום במכונות לייזר ממוחשבות והדפסות בתלת מימד.
בניית מודלים ממוחשבים בתלת מימד באמצעות תוכנת אינטרנט פשוטה ליישום וחינמית. כמו כן הלימוד כולל ייצור והרכבת מודלים ברמות מורכבות שונות.
בניית דגמים דו מימדים ותלת מימדים במגוון שיטות.
לימוד הליכי תכנון מוצר ויישומם מההתחלה בשלבי רעיון ועד סופם עם מוצר מוגמר מוכן לייצור המוני.

למי מיועדים הלימודים

לימודי עיצוב תלת מימד מיועדים למי שיש לו רעיון אחד או יותר שהיה רוצה לקבל כלים פרקטיים ליישומו בשטח. הקורס מתאים לאנשים בכל גיל עם או ללא רקע בתחום לרבות בני נוער, מבוגרים וגמלאים. כמו כן ניתן לשלבו במסגרות חינוך שונות כמו מתנסים. בהיותו מתקיים בקבוצות קטנות ואישיות הוא מאפשר לכל אחד להתקדם בקצב המתאים והנכון לו, לרבות בחירה במידת ההשקעה בבית בתרגול לימוד עצמי.

הרשמה ללימודי תלת מימד

להרשמה ללימודי תלת מימד, קבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, השאירו פרטיכם באתר שלנו, או צרו קשר עם סטודיו 3 דרימס בטלפון 03-950-3065 או במייל 3dreamsil@gmail.com.

להדפסת קובץ – שלח קובץ להדפסה