בעשורים האחרונים, עקב עליית התחרות במשק ומתן חשיבות להיבטים של אסטטיקה ונוחות בחזותם של מוצרים, תחום עיצוב מוצרים הפך לרלוונטי ונדרש עבור ענפי ייצור רבים. הסטודיו המוערך והמצליח 3Dreams מספק מגוון שירותי עיצוב בתלת מימד ומציע מגוון קורסי עיצוב מוצר מתקדמים, השמים דגש על הליכי ייצור דיגיטאליים עם הדפסות בתלת מימד. הקורסים כוללים סדנאות, ימי עיון, קורסי בסיס וקורסים שנתיים, המיועדים לקהל מגוון מילדים ועד פנסיונים, עם או ללא ידע מקדים בתחום העיצוב.

משמעות עיצוב מוצר
בתור התחלה, לימודי עיצוב מוצר מספקים הכרות עם תחום זה על משמעותו והיבטיו השונים. מדובר למעשה בענף בתחום העיצוב התעשייתי שמתמקד בתכנון, פיתוח ועיצוב של מוצרים משלב הרעיון למודל, דגם ואב טיפוס, ועד קבלת מוצר מוגמר מוכן לייצור המוני ושיווק. חשוב להבין כי עיצוב מוצר אינו עוסק רק באסטטיקה אלא גם בהיבטים פרקטיים, טכנולוגיים והנדסיים של המוצר. זאת לצד היבטים של פונקציונאליות ויכולת שיווק והשתלבות בשוק. כפועל יוצא מכך, עבור עיצוב מוצר הלימודים המוצעים על ידינו עוסקים בכל מרכיבי הליך זה על רובדיהם השונים.

הכרת ולימוד הליך עיצוב של מוצר
במסגרת לימודי עיצוב מוצר יכירו המשתתפים את ההליכים והשלבים השונים הנדרשים לשם עיצוב של מוצר, כוללים בין היתר:

  • בחינת רעיון למוצר ייעודו, תפקודו, ייחודו לעומת מוצרים דומים בשוק, מרכיביו, עלות הפקתו, השווקים וקהל היעד שעבורו הוא מיועד.

  • בחינת השוק כלים לבחינת שווקים בעבורם המוצר מיועד, ובחינת קהל היעד שלו על מאפייניו, צרכיו והעדפותיו השונות.

  • תכנון מוצר בין היתר מבחינת צורתו, עיצובו, מידותיו, החומר ממנו הוא עשוי, רכיביו אופן תפקודו, וכדומה. תכנון המוצר יבוטא בסקיצות, שרטוטים ועם תוכנות מידול ממוחשבות תלת מימדיות.

  • דגם פיזי המשתתפים בקורס ילמדו להעביר מוצר מעוצב בקובץ מחשב להדפסת תלת מימד, תוך בחינת היבטים פיזיים שונים הנדרשים להתקיים כדוגמת מסה, עמידות וגמישות.

  • בניית אב טיפוס הדגם הנוצר ייבדק במבחן המציאות וישופר עד לקבלת אב טיפוס מוגמר ממנו ניתן להפיק מוצר סופי מוכן לייצור תעשייתי ושיווק.

הרשמה לקורס עיצוב מוצר
להרשמה לקורס עיצבו מוצר קבלת מידע נוסף וייעוץ מקצועי בנושא, השאירו פרטיכם באתר שלנו, או צרו קשר עם סטודיו 3 דרימס בטלפון 03-950-3065 או במייל 3dreamsil@gmail.com.

להדפסת קובץ – שלח קובץ להדפסה