ללמוד אצל המומחים

המתעניינים בשירותי הדפסת תלת מימד קורס מקצועי בתחום יוכל לספק את המענה המתאים ולחסוך לא מעט כסף לטווח הארוך, ובייחוד כאשר זקוקים להדפסות רבות שכאלו ביום יום. קורס הדפסה תלת מימד נחשב כיום לאחד הקורסים הנחשקים ולא בכדי. בעידן שבו ענף הדפוס צובר תאוצה והוא מתבסס על פיתוחים חדשניים ומתקדמים מאד, אין זה מפתיע שיותר ויותר בעלי מקצועות שונים מחפשים את המענה המתאים להם בתצורת הדפסה שהיא תלת מימד.

יום עיון למתעניינים

בין אם אלה אדריכלים, מעצבים או ספקי שירות אחרים, מי שמעוניין להדפיס דגמים ומודלים תלת מימד יכול כמובן לפנות אל המומחים. אפשרות אחרת היא להחזיק ברשותו מדפסת ראויה, שתבצע את ההדפסה. בעזרת קורס הדפסה תלת מימדית אפשר לרכוש את כל הכלים הנדרשים כדי לנצל את הפיתוחים הרלוונטיים כראוי ולהפיק הדפסה ראויה. קורס הדפסות תלת מימד בתצורת יום עיון חד פעמי הינו מפגש עם הטכנולוגיות החדשניות האלו ועם עולם התלת מימד, בכל הקשור לדפוס ולאלמנטים האחרים הלוקחים בו חלק.

במסגרת יום עיון זה לומדים להכיר את התוכנה הרלוונטית, איתה עובדים כדי להפיק את ההדפסה וכן מתרגלים מעט באופן מעשי את השימוש בה. קורס הדפסת תלת מימד זה יכול לספק פתרון מתאים לעובדי חברות הייטק, הפוגשים לראשונה את הטכנולוגיה הזו, לצוותי עובדים, לצוותים חינוכיים ולמעשה לכל אלה המעוניינים להכיר את השפה החדשה של ענף הדפוס. זהו יום עיון קצר בן 6 שעות והזדמנות נפלאה לרכוש ידע בסיסי לפני שיוצאים לדרך. אחר כך, לאלה המעוניינים להעמיק בכך, ישנה אפשרות להצטרף ללימודים מורחבים יותר ולהכיר את השיטה בצורה מקצועית יותר כדי שיוכלו ליישם את שלמדו באופן יום יומי במהלך העבודה.

מחפשים מסגרת לימודית מקצועית שבה תוכלו להיחשף באופן מעשי אל עולם ההדפסה התלת מימדית? אם כן, 3Dreams היא הכתובת הנכונה עבורכם. החברה מציעה לכם שירותי הדפסה תלת מימד וכן קורסים החושפים את המשתתפים בהם אל העולם המרתק והחדשני הזה. לסקירת כלל שירותיה והלימודים שהיא מציעה, לחצו כאן או התקשרו לטלפון 03-9503065