אין ספק שאחד מתחומי העתיד הינו כל הקשור לעיצוב, ייצור והדפסות בתלת מימד. סטודיו 3Dreams מלמד מבחר קורסי הדפסה תלת מימד המועברים על ידי צוות מדריכים מוסמך, מומחים בתלת מימד. הצוות ילמד אתכם שפה חדשה ועתידית לביטוי רעיונות וגילומם בפועל בעולם הפיזי.

מגוון קורסי הדפסה בתלת מימד

אנו מעבירים מספר קורסי הדפסה בתלת מימד המלמדים תכנים עיוניים ומעשיים מבוססי פרויקטים. מהקורסים כל אחד יכול לאתר את המסגרת המתאימה לו בכל גיל וכל רמת ידע החל מילדים מגיל עשר ומעלה, לצעירים, מבוגרים וגמלאים. כמו כן ניתן לשלבם במסגרות עבודה ובמסגרות חינוך שונות, מבתי ספר ועד מתנסים. הלימודים עצמם מתנהלים בקבוצות אישיות קטנות, במהלכן תתנסו בתחום, תלמדו מהטעויות שלכם, תדפיסו בתלת מימד ובעיקר תחשפו לעולם חדש של ידע ואפשרויות.

מגון קורסים בתחום

חברתנו מציעה כמה קורסי הדפסות תלת מימד באורכים ורמות קושי והעמקה שונות:
סדנת הכרות אורכת כשלוש שעות ומתקיימת בכל אתר מבוקש, ויכולה גם להיות ערב חברה בנושא תלת מימד. הסדנה מספקת הכרות ראשונית עם תחום חדשני זה, על כל המופלא והייחודי שבו. כמו כן הסדנה מסבירה על אופן עבודת טכנולוגיית ההדפסה, האופן שבו היא משתלבת בחיים היומיומיים של כולנו וכיצד היא תשתלב בעתיד. בנוסף הסדנה כוללת הכרות עם תוכנה ביתית ופעילות משותפת בה מייצרים אובייקט פשוט.

  • יום עיון נמשך כשש שעות ומתקיים בכל אתר מבוקש. ההדרכה מתאימה לצוותי עובדים, הייטק וחינוך ולכל מי שרוצה להכיר טכנולוגיה מתקדמת זו. במהלך היום יכירו המשתתפים את עולם ההדפסות בתלת מימד ויתנסו בהדפסת מוצרים באמצעות תוכנה חינמית שיוכלו ליישם גם בביתם.

  • קורס בסיס קורס התנסות עם שמונה מפגשים הפותח דלת לעולם מרתק ומאתגר במהלכו ילמדו המשתתפים כיצד בונים ומדפיסים מודלים ממוחשבים בתלת מימד, ויבינו את עקרונות הליך עיצוב ופיתוח מוצר. הקורס מאפשר לקחת רעיון ולהגשימו כמוצר מוחשי.

  • קורס שנתי קורס הדפסה תלת מימד שנתי מקיף ומעמיק, עם עשרים מפגשים, המספק ידע מעשי ועיוני נרחב בתחומי הדפסת תלת מימד לרבות עיבוד שבבי, ייצור והרכבת מודלים מורכבים ועוד.

הרשמה לקורס הדפסה בתלת מימד
הרשמה לקורס הדפסת תלת מימד, קבלת עוד נתונים וייעוץ מקצועי בנושא, השאירו פרטיכם באתר שלנו, או צרו קשר עם סטודיו 3 דרימס בטלפון 03-950-3065 או במייל 3dreamsil@gmail.com.

להדפסת קובץ – שלח קובץ להדפסה