קורס הדפסת תלת מימד – כל מה שכדאי וחשוב לדעת עליו

לא פשוט לעמוד בקצב הפיתוחים והחידושים המופלאים שמציע עולם הדפוס, ובייחוד כאשר מדובר בהדפסה תלת מימד. הדפסה שכזו מאפשרת לאנשי מקצוע מענפים שונים ליהנות ממודלים איכותיים ומהאפשרות להפוך רעיון לאלמנט וויזואלי שקל יותר לעבוד איתו, לבצע בו שינויים וכמובן גם להשתמש בו ביום יום. קורס תלת מימד בסיסי הינו קורס הכולל 9 מפגשים של 3 שעות כל אחד. הקורס המיוחד הזה מפגיש את המשתתפים בו עם עולם התלת מימד והטכנולוגיות המעורבות בו.

להכיר את עולם הדפוס באופן מעמיק

המתעניינים בהצטרפות למסגרת לימודית המציעה קורסים בתלת מימד מוצעים כיום מספר אפשרויות, לרבות הקורס הבסיסי המתאים לכל אחד ואחת. הקורס מיועד לחסרי ניסיון וידע בתחום שרוצים להכיר ולהתנסות בתהליך העיצוב המתבסס על השימוש במדפסת תלת מימד. הקורס מפגיש את המשתתפים בו עם תוכנה חינמית וידידותית למשתמש, שבה נעזרים בפועל כדי להפיק את ההדפסה. באמצעותה ובאמצעות המדפסת עצמה מייצרת הדפסות תלת מימד איכותיות ויפות מאד ומגיעים לתוצרת שאיננה מביישת גם את המקצוענים בתחום.

להיחשף לשפה מרתקת

שפת התלת מימד היא שפה חדשה מרתקת במיוחד. בעזרתה יכול כל רעיון להפוך למציאות של ממש ולתוצרת שאפשר לחוש אותה באמצעות החושים וגם לבצע בה שינויים. הקורס נעשה במסגרות קטנות ויכול להתאים הן לצעירים, לבני נוער, והן למבוגרים, לפנסיונרים. מעבירים אותו מדריכים מקצועיים ומנוסים מאד ואפשר אפילו לשלבו במסגרות שונות, כמו בבתי הספר לתלמידים, במתנ"סים כחוגים או במרכזי החינוך השונים. ההתקדמות בו נעשית באופן אישי והוא כולל גם שיעורי בית לצורך תרגול והתנסות, שחשובים לא פחות. כך אפשר להיחשף להדפסת התלת מימד בצורה הנכונה ולרכוש את הכלים והידע הנדרשים לתלמידים כדי שיוכלו בעצמם להדפיס מודלים ואלמנטים שונים בתלת מימד.

רוצים ללמוד כיצד להדפיס מודלים בתלת מימד? אם כן, 3Dreams היא הכתובת הנכונה עבורכם. החברה מציעה לכם שירותי הדפסה תלת מימד מאיכות גבוהה וגם קורסים ברמות שונות, שאותם מעבירים מיטב המדריכים. לסקירת כלל שירותיה והלימודים שהיא מציעה, לחצו כאן או התקשרו לטלפון 03-9503065