בסטודיו המתקדם והמוערך של 3Dreams מפתחים מגוון מוצרים לשלל צרכים עבור ענפים שונים במשק. מדובר בהליך מקצועי ומתקדם המותאם לצרכיו של כל פרויקט, ונעזר בצוות מיומן בתחומים שונים לרבות עיצוב תעשיית, הנדסה ואדריכלות. בהליך הפיתוח נעשה שימוש בכלים מתקדמים של יצרנות דיגיטאלית הכוללים מידול תלת מימדי והדפסת תלת מימד. כמו כן לחברה יש את היכולת להשתלב בכל שלב של פיתוח המוצר, החל משלבי רעיון ראשוניים ועד לשלבים מתקדמים יותר של הליך הפיתוח.

מידול תלת מימד
כחלק מהליך פיתוח מוצרים אנו עושים שימוש במידול תלת מימד. יש לנו את כל הידע והכלים להפוך כל רעיון, שרטוט או קובץ לקובץ מידול תלת מימדי. כמו כן תוכנה מתקדמת זו מאפשרת לפתח אובייקטים במרחב תלת מימדי וירטואלי ללא המגבלות של המרחב הפיזי, בכל רמת מורכבות, גודל או צורה, ברמה גבוהה ביותר של דיוק ופירוט. יחד עם זאת, במעבר לשלב של תכנון מוצר פיזי, המידול התלת מימדי לוקח בחשבון פרמטרים שונים המשפיעים על התוצר הסופי, כדוגמת סוג חומרי הגלם, חיבורים וזוויות ועובי הדפנות של המוצר.

הדפסות תלת מימד
אמצעי מתקדם נוסף שבו אנו עושים שימוש לפיתוחם של מוצרים הינו הדפסות תלת מימד. מדובר בטכנולוגיה עכשווית המאפשרת לפתח מוצרים בשלבים שונים של ייצור, מאב טיפוס ועד למוצר מוגמר מוכן לייצור המוני. כמו כן, עם טכנולוגיה זו אנו מפתחים מוצרים לתחומי תעשייה מגוונים לרבות ענפי החינוך, אומנות, חלל, רובוטיקה, רפואה, הנדסה אדריכלות ועוד. מדובר בהליך מהיר ומדויק ביותר החוסך באופן ניכר במשך ובעלויות פיתוחם של מוצרים.

מגוון סוגי מוצרים
מאחורי חברתנו שורה ארוכה של מוצרים אותם פיתחנו, המגיעים מקשת רחבה של תחומים ועונים למגוון גדול של צרכים. כך למשל, פיתחנו וייצרנו עבור חברת זיווד רכבים חמש מאות רכיבי פלסטיק שהיו חסרים בדאשבורד. כמו כן, פתחנו עבור התעשייה הביטחונית ידיות ורסטיליות עבור מכשיר לפריצת דלתות וכן עיצבנו משאבת שמן אסטטית ופונקציונאלית.

לפיתוח מוצרים
לפיתוח מוצרים באופן איכותי ומתקדם, לקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, השאירו פרטיכם באתר שלנו, או צרו קשר עם סטודיו 3 דרימס בטלפון 03-950-3065 או במייל 3dreamsil@gmail.com.

להדפסת קובץ – שלח קובץ להדפסה