בסטודיו לעיצוב תעשייתי 3Dreams מתמחים בפיתוח מוצרים חדשים על בסיס יצרנות דיגיטאלית. מאחורי החברה שורה ארוכה של מוצרים אותם פיתחה עבור גופים מענפים שונים במשק, שכל אחד מהם זכה להליך פיתוח מקצועי, מעמיק ומוקפד אשר הוביל ליצירתם של מוצרים חדשים איכותיים, פונקציונאליים ומעוצבים.

מגוון מוצרים חדשים

מאחורי חברתנו שורה ארוכה של מוצרים חדשים שפיתחנו ועיצבנו ואף ייצרנו על בסיס טכנולוגית תלת מימד, כפי שניתן לראות בדוגמאות הבאות:

  • כיסוי חיישן מוצר שפיתחנו עבור חברת מקררים אשר נדרשה לפתרון לחיישנים הרגישים שלה, שעבודתם השתבשה בקלות עקב מגע עם אובייקטים שונים. עבורם פיתחנו כיסוי חיישן עם מארז פשוט, איכותי ועמיד העשוי מחומר המכונה z-ultrat אשר גם הדפסנו ממנו חמישים מוצרים מוגמרים.

  • EXDREAMמוצר הנגשה לרכבי שטח מסוג רייזר עבור אנשים המשותקים בפלג גופם התחתון. המטרה הייתה לספק מערכת חדשה לרכבי רייזר מותאמים לבעלי נכויות. המערכת כוללת בקרס וגז מותאמים, הגה חדש, בירכיות מותאמות ומדרך קיבוע לרגליים באמצעות אלקטרומגנט.

  • פסלי הרכבה מוצר פנאי שפיתחנו המורכב מציפורים מעץ שניתן לפרק ולהרכיב אותן כפעילות מהנה ומרגיעה, המשמשות כמוצר נוי לבית או למשרד. ההשראה לעיצוב הציפורים היה קיפולי נייר אוריגאמי והן פותחו בסגנון אפריקאי, יפני וישראלי.

  • תליונים חברתנו עיצבה סידרה מקורית של תליונים עם אובייקטים המאפיינים את התרבות הישראלית. בין היתר פיתחנו תליונים בצורת מטקות משחק חוף הים האולטימטיבי, צבר מצוי המייצג את ילידי הארץ, הר הבית המקום הקדוש ביותר בישראל, שביל ישראל המושך מטיילים רבים לחצות את הארץ מהחרמון עד אילת, ושופר המהווה כלי נגינה קדוש ליהודים.

  • פרויקט בייונד פרויקט ייחודי במהלכו פיתחנו ממשק אינטרנט לצריכתם של אבזרי מין בהתאמה אישית מלאה. בממשק זה כל אחד יכול לעצב בפרטיות מוחלטת אביזר מין אישי ולקבלו כמוצר מגומר במשלוח עד הבית.

לפיתוח מוצר חדש
לפיתוח מוצר חדש, קבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, השאירו פרטיכם באתר שלנו, או צרו קשר עם סטודיו 3 דרימס בטלפון 03-950-3065 או במייל 3dreamsil@gmail.com.

להדפסת קובץ – שלח קובץ להדפסה