סטודיו 3Dreams מעניק מענה עדכני לצורך הדפסת מודלים בתלת מימד עבור פרויקטים בשלבים שונים משלב רעיון, לסקיצות ועד להתייחסות למודל תלת מימד ממוחשב. כל זאת לצד עיצוב והדפסת מוצרים משלבי אב טיפוס למוצר מוגמר, מבוצע באמצעות טכנולוגיות נפוצות ומתקדמות, עם מכשור חדשני ובעזרת צוות מקצועי ומיומן הכולל מהנדסים, מעצבים תעשייתיים ואדריכלים.

מידול תלת מימד

שירותי חברתנו כוללים גם מידול תל מימד. מדובר בהליך מקצועי המיועד לייצוגם ופיתוחם של אובייקטים שונים במרחב הדיגיטאלי התלת מימדי. לשם כך אנו נעזרים בתוכנות ייחודיות המאפשרות ליצור במחשב מודלים תלת מימדים ללא ההגבלות של המרחב הפיזי, בכל רמת מורכבות, צורה וגודל, תוך ירידה לפרטי הפרטים של האובייקט. מודל זה מאפשר לבחון את המוצר בהיבטים שונים ולאתר בו חלקים ומרכיבים בעייתיים הנדרשים בשינוי. בהמשך ניתן לקחת את המודל הממוחשב ולהעבירו לעולם פיזי בעזרת מדפסות תלת מימד.

הדפסת מודלים ממוחשבים תלת מימד

אנו מספקים שירותי הדפסת מודלים תלת מימדיים בעזרת מדפסות ייעודיות מתקדמות. חשוב להבין כי המעבר ממודל וירטואלי לפיזי הינו הליך מקצועי מורכב הדורש בחינה של משתנים וגורמים רבים כבר בשלבי התכנון. מדובר בגורמים כדוגמת חומרי הגלם שמהם יבנה המודל, עובי דופנותיו של האובייקט, מחברים וזוויות ועוד. בנוסף לכך שירותי הדפסת מודל תלת מימד מסופקים על ידינו גם בשלב רעיוני עם סקיצה מצוירת ביד או על פי שרטוט ומידות. הצוות המקצועי שלנו יהפוך את הרעיון הראשוני לכדי קובץ ממוחשב אשר ממנו נדפיס בתלת מימד את המודל המבוקש.

יתרונות בהדפסת מודלים תלת מימדים

שירותי הדפסת מודלים של חברתנו מספקים מענה מתקדם, יעיל, מהיר וחסכוני לצורכי ענפים שונים במשק, מרפואה ועד להנדסה, עיצוב וחינוך. יתרה מכך, מדובר בשירות מהיר ביותר המאפשר תוך שעות ספורות לקבל מוצר מודפס מוגמר בעלויות יחסית זולות לעומת פתרונות ותיקים אחרים במשק. כמו כן, את המוצר המודפס ניתן לבחון בפרמטרים שונים ובמידת הצורך לשנות את המודל הממוחשב ולהדפיסו מחדש.

הזמנת שירותי הדפסת מודלים בתלת מימד

לשירותי הדפסת מודל תלת מימד, קבלת מידע נוסף וייעוץ מקצועי בנושא, השאירו פרטיכם באתר שלנו, או צרו קשר עם סטודיו 3 דרימס בטלפון 03-950-3065 או במייל 3dreamsil@gmail.com

להדפסת קובץ – שלח קובץ להדפסה