אין ספק שהדפסת דגמים ב3די שינתה את פני עולם התעשייה והעסקים, עם פתרון מהיר, מדויק, יעיל, נוח וחסכוני שקשה לקבלו בשיטות אחרות, מעולה לשלל ענפים במשק. עם סטודיו 3Dreams תזכו להדפסת דגמים 3d באיכות תכנון וביצוע גבוהות ביותר.

הביקוש להדפסות דגמים בתלת מימד

הדפסות דגמים בתלת מימד הינן מאוד נפוצות ומבוקשות בענפים שונים במשק. אנו מדפיסים דגמים ומודלים ברמת דיוק גבוהה ביותר אשר קשה לקבלת בשיטות אחרות, בייחוד בפרקי זמן כל כך קצרים. כמו כן את הדגמים אנו מתכננים בתיאום מושלם עם צרכי הלקוח, בין היתר מבחינת חוזק, עמידות, גמישות, גודל ומידות. ביכולתנו להדפיס דגמים ברמות גבוהות של מורכבות משלל חומרים על בסיס טכנולוגיות שונות. בעזרת דגמים מודפסים אלו ניתן ליצור אובייקט תלת מימד מוחשי המקל את בדיקתו בהיבטים שונים, טרם הבאתו לפס ייצור המוני. בנוסף, דגמים אלו מאפשרים הצגה ברורה של המוצר בפני גורמים שונים כדוגמת משקיעים, לקוחות, יזמים וחברות מסחריות.

דגמים מודפסים למגוון צרכים
כאמור, דגמי מודפסים בתלת מימד יכולים לשמש למגוון צרכים, ביניהם:

  • ארכיטקטים נדרשים בהדפסות אלו לשם הצגה תלת מימדית מדויקת של פרויקט בניה מתוכנן.

  • מעצבים מעצבים רבים בוחרים בהדפסות תלת מימד לשם המחשת מוצר מתוכנן המיועד לייצור המוני.

  • אב טיפוס דגמי תלת מימד משמשים לעיתים קרובות לשם ייצורם של אבות טיפוס לתעשיות שונות במשק, לבחינת מוצרים שעדיין נמצאים בשלבים של פיתוח. דגמים אלו מאפשרים לבחון את אב הטיפוס בהיבטים שונים לרבות רמת גמישות, עמידות בפני לחצים, עמידות במעלות חום שונות, בחינת יעילות השימוש במוצר, אטרקטיביות אסטטית ועוד.

עדיפות הדפסות על פני עיבוד שבבי
הדפסות בתלת מימד מספקות למעשה את כל התכונות שיש בהכנת דגם בעיבוד שבבי. בין היתר, שניהם נסמכים על תוכנת תיבם, והם ניתנים לביצוע ממגוון סוגי חומרי גלם לרבות פלסטיק, עץ ואלומיניום. מעבר לכך, להדפסת תלת מימד יש גם מספר יתרונות מהותיים על פני עיבוד שבבי, בהיותה שיטת ייצור מאוד מדויקת, מהירה ויחסית זולה.

להדפסת דגמים ב3די
להדפסת דגמים 3d, קבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, השאירו פרטיכם באתר שלנו, או צרו קשר עם סטודיו 3 דרימס בטלפון 03-950-3065 או במייל 3dreamsil@gmail.com.

להדפסת קובץ – שלח קובץ להדפסה