אין ספק כי הפלסטיק שהומצא בתחילת המאה העשרים שינה את פני העולם. כיום מוצרים רבים המקיפים אותנו עשויים מפלסטיק והם מחליפים חומרים וותיקים כמו עץ, זכוכית ומתכת, בין אם מדובר במסך מחשב, צנרת, צלחות, טפטפות, שולחנות, עטים ועוד. למעשה תעשיית הפלסטיק הינה מהגדולות בעולם והיא כל הזמן מתפתחת ומשתנה וממשיכה לעצב וליצור עוד ועוד מוצרים.

סטודיו 3Dreams לעיצוב תעשייתי מתמחה בעיצוב מוצרי פלסטיק לתחומים וצרכים שונים לרבות מודלים, דגמים, אבי טיפוס ומוצרים מוגמרים, תוך שילוב טכנולוגיות חדישות של הדפסות תלת מימד.

על תכנון, פיתוח ועיצוב מוצרים מפלסטיק
תכנון, פיתוח ועיצוב מוצר פלסטיק נדרש בימינו בשילוב של ידע בעיצוב, הנדסה ותוכנה, תוך התייחסות לסוג הפלסטיק הנבחר ודרכי עיבודו. בין היתר יש להכיר את סוגי הפלסטיק השונים, נקודת ההיתוך שלהם, משקלם הסגולי, רמת עמידותם בפני חומרים ומצבים שונים, רמת בידודם, אטימותם וגמישותם, עמידות בפני אש, כיפוף מכאני ועוד. כמו כן יש לבחור בשיטת עיבוד מתאימה בין אם בוואקום, עיבוד שבבי, הזרקה בלחץ נמוך או גבוה, יציקות, הדבקה, מחזור או הדפסה בתלת מימד. בנוסף, לכל מוצר בכל תחום יש לבחור בסוג פלסטיק מתאים בין אם עבור מוצרי רפואה, מוצרי מזון, מוצרי רכב וכו'. נתונים אלו ועוד רבים נוספים מצויים בידינו ומאפשרים לנו לעצב מוצרי פלסטיקה מגוונים ברמות ביצוע וגימור מדויקות ואיכותיות ביותר.

הליך עיצוב מוצר מפלסטיק
כל מוצר שאנו מעצבים בפלסטיק נוצר בהליך מקצועי ומוקפד המספק פתרונות פרקטיים, פונקציונאליים, אסטטיים ויצירתיים, העונים במדויק לייעודו של המוצר, לשוק שלו ולמאפייני קהל היעד שעבורו הוא מיוצר. כל זאת תוך שימת דגש על התאמת חומר הגלם, איכות, עמידות של המוצר ועלויות ייצורו. את הליך העיצוב אנו מספקים עוד משלבי רעיון ראשוניים של סקיצה, שרטוט, קובץ מחשב וכו'. רעיון זה ייבחן ויאופיין וממנו ניצור מודל ממוחשב עד לקבלת מודל תלת מימדי סופי ממנו ניתן להתחיל בהליכי ייצור המוניים.

לעיצוב מוצר פלסטיק
לשירותי עיצוב מוצרי פלסטיק וקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, השאירו פרטיכם באתר שלנו, או צרו קשר עם סטודיו 3 דרימס בטלפון 03-950-3065 או במייל 3dreamsil@gmail.com.

להדפסת קובץ – שלח קובץ להדפסה