יש לכם רעיון מצוין למוצר חדש ומהפכני ואתם רוצים לפתח ולעצב אותו? עם סטודיו 3Dreams לעיצוב תעשייתי תזכו בהליך עיצוב מוצר מקצועי ומתקדם, המבוסס על טכנולוגיות דיגיטאליות חדישות ועל הדפסות תלת מימד. בסטודיו עובד צוות מסור, מיומן ויצירתי של מהנדסים, מעצבים, ואדריכלים הנכונים לעמוד בפני כל אתגר שיוצב בפניהם באופן הטוב, היעיל והמוצלח ביותר.

הליך ייחודי לעיצוב מוצרים

עימנו כל פרויקט של עיצוב מוצר תעשייתי הינו ייחודי ושונה מרעהו בהתאם לתחום המבוקש. כך למשל, יש הבדל בין עיצוב מוצרים לענף התכשיטנות לבין עיצוב מוצרים לענפי הרפואה. כמו כן, תהליך עיצובו של המוצר משתנה בהתאם לדרישות, צרכים ורצונות של כל לקוח. כך לדוגמא, יש הבדל בין צרכי לקוח יצרן לבין יזם או חברת סטארט אפ. בנוסף, ההבדלים ניכרים בשלב פיתוח המוצר בו אנו מעורבים, שיכול להיות משלבי רעיון ראשוניים או באמצע ההליך. כמו כן, ההליך משתנה בהתאם למטרת פיתוחו ועיצובו של המוצר. יחד עם זאת, ישנם מספר מאפיינים החוזרים על עצמם במרבית הפרויקטים שבהם אנו מעורבים, הכוללים אפיון מוצר, יצירת סקיצות, אב טיפוס ועיצוב מוצר סופי.

שלבים ראשונים בעיצוב מוצר תעשייתי

בתחילת תהליך עיצוב של מוצר מול לקוח ופרויקט חדש, ישנם מספר פרמטרים שאנו בוחנים ובודקים, הכוללים בין היתר:
סקירת מוצר עם כל מידע רלוונטי אודותיו, במטרה להבטיח הליך עיצוב כמה שיותר מדויק ונכון.
אנו נחפש תשובות כמה שיותר מפורטות ומדויקות לקשת רחבה של שאלות, כדוגמת מה תפקידו של המוצר, אילו בעיות הוא פותר, כיצד הוא פועל, עבור מי הוא מיועד וכו'.
בחינת דרישות אישיות של הלקוח ותיאום ציפיות לגבי המוצר ומידת הצלחתו.
בחינת נתונים שונים הקשורים למוצר כדוגמת פילוח שוק יעד, הערכת עלויות ייצור, סוג טכנולוגיה מתאימה לייצור המוני, חומרי גלם נדרשים ואמצעי שיווקו של המוצר.

לשירותי עיצוב מוצר

לשירותי עיצוב מוצרים איכותי ומתקדם, קבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, השאירו פרטיכם באתר שלנו, או צרו קשר עם סטודיו 3 דרימס בטלפון 03-950-3065 או במייל 3dreamsil@gmail.com.

להדפסת קובץ – שלח קובץ להדפסה