מהו מידול תלת מימד

טכנולוגיית התלת מימד באה לידי ביטוי בענפים שונים ובתצורות שונות, כאשר הדפסה בתלת מימד היא בין הפופולאריות שבהן, זו המספקת מענה למגוון של צרכים. כאשר מדברים על מידול תלת מימד מתכוונים לתהליך יצירת האובייקטים התלת מימדיים על ידי תוכנת מחשב ייעודית האחראית על כך. אותו אובייקט, המכונה "מודל תלת ממדי" מהווה כלי עזר חשוב ומשמעותי מאד בתהליכי התכנון השונים הרלוונטיים לא אחת לאדריכלים, למהנדסים, למעצבים, לעוסקים ברפואה וגם בקולנוע.

מודלים ומידול

המודלים התלת מימדים המיוצרים בתהליך זה מורכבים מאוסף של נקודות רבות, המחוברות זו אל זו באמצעות קווים, משולשים וגופים גאומטריים שונים. במודלים, המיוצרים בתהליך המידול, יכולים לעשות שימוש בתחומים רבים. למשל, ברפואה אפשר בעזרתם לקבל מידע מפורט על איברי הגוף (בסריקות כמו CT, או MRI), בקולנוע ניתן בעזרתם להפיק סרטי אנימציה המתבססים על מודלים תלת מימדיים הנראים מציאותיים. המהנדסים משתמשים בהם כדי לעצב מוצרים שונים ואדריכלים כדי להדגים ללקוחותיהם כיצד ייראה המבנה המתוכנן, שאותו הם רואים תחילה כשרטוט על נייר.

להדפיס בתלת מימד

את המודלים התלת מימדים המופקים בתהליך המידול ניתן להדפיס באמצעות מדפסת תלת מימד ולהפוך אותם למוחשים ואמיתיים עוד יותר. כך ניתן לתקן אותם, לבחון אותם לעומק ולבצע בהם שינויים שונים בקלות רבה יותר. הדפסת המודלים אפשרית תודות לטכנולוגיות הדפסת התלת מימד, שצוברות תאוצה לאחרונה וכוללות שימוש במדפסות איכותיות וחדשניות במיוחד. אפשר למצוא כיום מדפסות תלת מימד ביתיות, המתאימות לשימוש פשוט יחסית ולכמות קטנה של הדפסות ויש גם את אלו, הנחשבות לתעשייתיות יותר המספקות את המענה המתאים לחברות, לארגונים ולבתי עסק שונים הנדרשים באיכות הדפסה גבוהה מאד לתהליך העבודה וכן לכמות רבה מאד של הדפסות.

זקוקים להדפסות של מודלים תלת מימדיים? איכות גבוהה ומחיר נוח עבור השירות הן נקודות שחשובות לכם? אם כן, 3Dreams היא הכתובת המתאימה עבורכם. החברה מציעה לכם שירותי הדפסה תלת מימד המותאמים ישירות אל הצרכים השונים וכוללים שימוש במדפסות חדשניות. לסקירת כלל שירותיה והלימודים שהיא מציעה, לחצו כאן או התקשרו
לטלפון 03-9503065