נדרשים לבצע הדפסת תלת מימד? רוצים לדעת מה מחיר הדפסה בתלת מימד? צרו קשר עם סטודיו לעיצוב תעשייתי 3Dreams וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית. הסטודיו מבצע מגוון עבודות של הדפסה בתלת מימד במחיר משתלם במיוחד, המשתנה בהתאם למאפייניה של כל הזמנה.

גורמים המשפיעים על מחיר הדפסה תלת מימד

עבור הדפסה תלת מימד המחיר המבוקש משתנה בהתאם למאפייני ההזמנה. הגורמים העיקריים שמשפיעים על מחיר הדפסה תלת מימדית הינם:
סוג החומר – הדפסת בתלת מימד ניתנות לביצוע במגוון סוגי חומרים כמו פלסטיק, מתכת ועץ, כאשר לכל סוג חומר עלות נפרדת המשפיעה על מחיר הדפסת תלת מימד.
מידות – ככול שהאובייקט שתרצו להדפיס בתלת מימד יותר גדול, כך מחירו יעלה בהתאם בגין שימוש בעוד חומר ומשך עבודה יותר ארוך.
מורכבות הפריט – גם מורכבות הפריט משפיעה על מחירו וככול שהפריט יותר מורכב כך ההשקעה בו גדלה ולכן גם עלות הדפסתו יותר יקרה.
סוג טכנולוגיה – הדפסות תלת מימד ניתן לבצע במספר טכנולוגיות שונות, כאשר לכל טכנולוגיה תמחור משלה.
כמות הפריטים – במקרים רבים כאשר מדובר בייצור של פריטים רבים, המחיר עבור כל פריט יורד.
מרכיבי ההליך – אנו מספקים שירותי הדפסת תלת מימד בכל שלב בהליך פיתוח וייצור, המתחיל עוד בשלבי רעיון ראשוניים. כמובן ככול שמדובר בשלבים רבים יותר של הליך פיתוח כך ההשקעה הנדרשת יותר גדולה וכך גם מחיר הפרויקט נקבע בהתאם.

סיכונים ועלויות בהליך עיצוב מוצר

אחד הפרמטרים העיקריים שקובעים את כדאיות ההשקעה בעיצוב של מוצר חדש הינו העלויות הנדרשות ומידת הסיכון הנלקח בקבלת החזרים כספיים, וכמובן יצירת רווחים בהמשך. לשם כך אנו בונים הליך עיצוב מקצועי ואיכותי הבוחן את מידת הסיכון והרווחיות של ההליך והמוצר הסופי וממליץ על כדאיותו. כמו כן הליך העיצוב עצמו נערך באופן מבוקר בהתאם להגדרות תקציב מוסכמות. חשוב לציין כי עלות ההליך משתנה בהתאם למידת מורכבות פרויקט העיצוב והיקף ההשקעה הנדרשת עבורו.

הצעת מחיר להדפסות תלת מימד

לקבלת הצעת מחיר להדפסות תלת מימד ולקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, השאירו פרטיכם באתר שלנו, או צרו קשר עם סטודיו 3 דרימס בטלפון 03-950-3065 או במייל 3dreamsil@gmail.com.

להדפסת קובץ – שלח קובץ להדפסה