בסטודיו לעיצוב תעשייתי 3Dreams מתמחים בהדפסות תלת מימד של מגוון סוגי אובייקטים מכל תחום, לרבות חלקים לרכבים, כיסויי חיישן, מוצרים מונגשים, מוצרים לתעשייה הביטחונית, פסלי הרכבה מעץ ועוד. לחברה יש את כל הכלים לפיתוח והדפסת תכשיטים בתלת מימד הן כמוצר סופי והן כמודל.

חדירת הדפסות תלת מימד לענף התכשיטנות

בהיותן מסוגלות ליצור העתקים מושלמים של אובייקטים, הדפסות בתלת מימד חדרו בשנים האחרונות לשורה ארוכה של תעשיות מכל ענפי המשק, והן תורמות לקיצור וייעול הליכים עם חיסכון כסף רב. בין היתר, טכנולוגיה מתקדמת זו חדרה גם לענף התכשיטים והפכה אותו נגיש לרבים, בעודה מאפשרת ליצור דגמי תכשיטים ללא צורך בפס ייצור ובפעולות של מגוון מכונות שונות. תכונות אלו הופכות את יצירת התכשיטים ליותר נגישה, זולה ופשוטה, דבר הבא לידי ביטוי בהורדת מחירי תכשיטים וכן ביכולת של כל אחד לעצב ולייצר תכשיטים, בין אם איש מקצוע או אדם מהשורה.

מגוון אפשרויות שימוש
הדפסות תלת מימד מעניקות שלל אפשרויות ליצירת תכשיטים, ביניהן:

  • ניתן ליצור מגוון גדול של סוגי תכשיטים עם עיצובים, מידות וחומרים שונים מפלסטיק ועד זהב.

  • עם מדפסות תלת מימד ניתן לעצב וליצור כל סוג של תכשיט לרבות תליונים, שרשראות, עגילים, טבעות וצמידים.

  • עיצוב תכשיטים במחשב והדפסת בתלת מימד מגדיל את יכולות העיצוב ומספק שלל אפשרויות חדשות לעיצוב שלא קיימות בשיטות צורפות מסורתיות.

  • בהתאם לעיצוב מבוקש, סוג תכשיט וחומר, נוכל לבחור עבורכם את טכנולוגיית ההדפסה המתאימה ביותר.

  • הדפסות תלת מימד מקצרות הליכי ייצור של תכשיטים וכך משפרות יכולות שירות ומקצרות מועדי אספקת מוצרים מוגמרים.

  • הקיצור המשמעותי בזמני הפקת תכשיט חוסך לאיש המקצוע את ההשקעה במלאי גדול ומאפשר ליצור תכשיטים חדשים לפי הזמנה.

  • טכנולוגיית תלת מימד מאפשרת לעצב תכשיטים בכל צורה וסגנון מבוקש, כך ניתן לספק בקלות מענה מדויק לבקשות ספציפיות של לקוחות וליצור תכשיטים בהתאמה אישית מלאה.

  • במידה ונשבר תליון או אבד עגיל אפשר לייצר במהירות אובייקט חדש תואם.

להדפסת תכשיטים בתלת מימד
לשירותי הדפסת תכשיטים בתלת מימד, קבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, השאירו פרטיכם באתר שלנו, או צרו קשר עם סטודיו 3 דרימס בטלפון 03-950-3065 או במייל 3dreamsil@gmail.com.

להדפסת קובץ – שלח קובץ להדפסה