להדפיס בקלות

אם עולם הדפוס מעניין אתכם וגם הדפסות תלת מימד, לימודי עיצוב תלת מימד הם המסלול הנכון בשבילכם. לימודים אלה פותחים בפניכם עולם מרתק, המתבסס על אחת הטכנולוגיות החדשניות והמובילות ביותר כיום, טכנולוגיית הדפסת תלת מימד. באמצעות טכנולוגיה זו ניתן להדפיס מודלים, אבי טיפוס ואלמנטים מחומרים שונים בקלות, במהירות וגם בזול.

הזדמנות ללמוד מהטובים

לימוד תלת מימד מוצע כיום על ידי מסגרות מנוסות ומקצועיות מאד, המכירות לעומק את הנושא ומביאות אתן ניסיון וגם רמה גבוהה מאד של מדריכים. לימודי תלת מימד במסלול קורס סמסטריאלי 3D מתאימים לצעירים וגם למבוגרים והם מועברים בקבוצות קטנות ואינטימיות. במהלך לימודים אלה מתנסים, לומדים וגם מתרגלים את תוכנות ההדפסה בתלת מימד ועושים זאת בליווי מדריכים צמודים. הקורס כולל לימודי חיתוך באמצעות לייזר, עיבוד שבבי באמצעות מכונות חיתוך מיוחדות, כרסום ממוחשב וכמובן גם הדפסת תלת מימד. בכל אלה ניתן לבנות מודלים ומוצרים שבחלקם מורכבים מאד. כך אפשר לבטא ולהוציא אל הפועל רעיון כלשהו שהופך בזכות הטכנולוגיות החדשניות הללו לאמצעי מוחשי שקל לראות, להרגיש, לשנות ובעיקר לייצר כמענה לצרכים שונים.

להתקדם בקצב אישי ולרכוש את הידע הנדרש

הקורס הינו 11 מפגשים בני 3 שעות אקדמיות כל אחד, הוא מאפשר התקדמות בקצב אישי וכולל גם שיעורי בית לצורך תרגול. אפשר לשלב אותו בבתי הספר, במתנסים ובמסגרות לימודיות אחרות כדי לחשוף את הטכנולוגיות המרהיבות האלו בפני רבים. בין אם בוחרים לעסוק בהמשך בתחום זה באופן עצמאי ובין אם מעוניינים לרכוש את הניסיון ואת הידע כדי להדפיס באמצעות המדפסת הביתית, זהו קורס מקצועי ומעמיק, קורס שמנגיש את התחום המיוחד הזה לכל המתעניינים.

לימודי תלת מימד מעניינים אתכם ואתם מחפשים מסגרת לימודית שבה תוכלו לרכוש את כל הכלים הנדרשים לכם כדי להפיק אלמנטים שונים בתלת מימד באופן עצמאי? אם כן, 3Dreams היא הכתובת המתאימה עבורכם. החברה מציעה לכם שירותי הדפסה תלת מימד וכן קורסים בתחום זה, המתאימים למתחילים ללא ניסיון או רקע מקדים. לסקירת כלל שירותיה והלימודים שהיא מציעה, לחצו כאן או התקשרו לטלפון 03-9503065