הדפסות תלת מימד הינו תחום חדשני ומהפכני העתיד לשנות את פני העולם המוכר לנו. בסטודיו 3Dreams מוצעים לימודי הדפסה תלת מימד במספר קורסים בסיסיים ומתקדמים, כסדנא וכיום עיון. הלימודים מועברים בקבוצות קטנות על ידי צוות הדרכה מוסמך ומיומן, מומחה בתחום, והם כוללים חומר תיאורטי לצד לימוד מעשי על בסיס PBL.

קורס התנסות בסיסי להדפסות תלת מימד

לימוד הדפסה תלת מימדית מוצע על ידינו במגוון קורסים ביניהם קורס התנסות בסיסי עם שמונה מפגשים בני שלוש שעות, המתקיימים במשרדי החברה ברמת החייל שבתל אביב. הלימודים פותחים צוהר לעולם מרתק ומאתגר עם שלל אפשרויות לעיצוב ויצירה והם מיועדים למי שחפץ להפוך רעיונות מקוריים לאובייקטים ממשיים. תוכנית הלימודים כוללת בין היתר:

הכרת שפת התלת מימד תוך גישה יצירתית ויכולת לפתח רעיונות שונים ולהתמודד בהצלחה עם בעיות שונות לאורך הליך היצירה, בין אם לבד, בצמדים או בקבוצה.
הכרת טכנולוגיית התלת מימד הקיימת בשוק של ימינו ואפשרויות העבודה עימה.
פיתוח יכולות לביטוי יצירתיות בעולם העיצוב התעשייתי, וכן הכרת הליכי עיצוב לתכנון מוצר מתחילתו ועד סופו, ומערך שיקולים לתכנון והפקת אובייקטים.
בנייתם של דגמי דו מימד, שיטות שונות לבניית דגמי תלת מימד, בניית מודלים ממוחשבים בתלת מימד, יצירת מוצר סופי והדפסתו.
הכרות עם תוכנת הדפסה פשוטה וחינמית ליישום בייתי, עם סל כלים נרחב בסיסי ומתקדם בתוכנה.
שימוש במדפסת תלת מימד.
התנסות במספר סוגים של פרויקטים.

למי מיועד הקורס

קורס הדפסות בתלת מימד מתאים לקהל יעד רחב, בין היתר לבני נוער, מבוגרים ופנסיונרים המגלים עניין בעולם חדשני ומרתק זה. כמו כן ניתן לשלבו במסגרות שונות כדוגמת מרכזי חינוך ומתנסים. הקורס מתקיים בקבוצות קטנות עם גישה אישית והוא מאפשר לכל משתתף להתקדם בקצב שלו. בנוסף ניתן להמשיך להתאמן על תכני הקורס בבית באמצעות התוכנה הביתית המסופקת בחינם.

הרשמה ללימודי הדפסה בתלת מימד

להרשמה ללימודי הדפסת תלת מימד, קבלת מידע נוסף וייעוץ מקצועי בנושא, השאירו פרטיכם באתר שלנו, או צרו קשר עם סטודיו 3 דרימס בטלפון 03-950-3065 או במייל 3dreamsil@gmail.com.

להדפסת קובץ – שלח קובץ להדפסה