בסטודיו לעיצוב תעשייתי 3Dreams המוביל בכל הקשור לטכנולוגיות ייצור דיגיטאליות, מעבירים מבחר קורסי מדפסת תלת מימד עבור קהל יעד מגוון. הקורסים מוצעים במסגרת סדנא, יום עיון, קורס בסיס וקורס שנתי. הם מועברים על ידי צוות מדריכים מוסמך ומיומן ומעניקים ידע וכלים לתחום מרתק וחדשני, ההולך לעצב את פני העולם בעשורים הקרובים.

מהפכה בעולם הייצור
אם יש בימינו תחום המתפתח בקצב מואץ, זהו ללא ספק הדפסות תלת מימד. לכן מדובר בתחום שכדאי וחשוב להכירו במטרה להכין את הקרקע ליישומו במסגרות עבודה, חינוך או מסגרות פרטיות. הסיבה לפיתוחו המהיר של תחום זה נעוצה ביכולתו לקצר, לייעל ולהוזיל הליכי ייצור. אם עד עכשיו ייצור של אובייקט מסוים היה הליך ארוך ומורכב שנדרש בהשקעה רבה על ידי גורמים שונים במשק, מדפסות תלת מימד שינו את תמונת המצב. בימינו בעזרת מדפסות תלת מימד ותוכנה ייעודית ניתן בהשקעה לא גבוהה ובזמן קצר ליצור מודלים, דגמים ומוצרים פיזיים איכותיים מחומרים שונים.

כמו כן, בשוק של ימינו מוצעות למכירה מגוון מדפסות תלת מימד ביתיות ותעשייתיות העובדות באמצעות טכנולוגיות שונות. עם מדפסות אלו ניתן ליצור שורה ארוכה של אובייקטים גמישים או קשיחים, עמידים לחום או לקור, פשוטים ומורכבים. האובייקטים יכולים לשמש למגוון צרכים ותעשיות למשל לצרכים רפואיים, הנדסיים, לתחום הרובוטיקה, העיצוב, התכשיטנות ועוד.

לימודי מדפסות תלת מימד
אנו מעבירים קורס מדפסות תלת מימד במספר מסגרות לימוד שונות, המתאימים למשתתפים ללא רקע מוקדם, בכל גיל, מילדים בני עשר ועד לפנסיונים. קורסים אלו כוללים סדנא בת שלוש שעות ויום עיון בן שמונה שעות, המתקיימים בכל אתר מבוקש, וכן קורס בסיסי בן שמונה מפגשים וקורס שנתי בן עשרים מפגשים המתקיימים במשרדי החברה ברמת החייל תל אביב.

להכיר את עולמן המופלא של מדפסות תלת מימד
מסגרות הלימוד שלנו מעניקות צוהר לעולם המרתק והמופלא של מדפסות תלת מימד ברמות ידע והעמקה שונות. ההכרות כוללת בין היתר את הבנת הטכנולוגיות מאחורי המדפסות, והיכולת של טכנולוגיה זו להשתלב בחיים שלנו כיום ובעתיד. כמו כן הלימודים עוסקים בהבנת הליכי עיצוב בתלת מימד מרעיון למוצר מוגמר, תכנון, עיצוב ובניית מודלים ודגמים בתלת מימד, הכרת תוכנות הדפסה זמינות שונות ועוד. בנוסף משתתפי הקורסים יזכו בתוצרים מעשה ידיהם.

הרשמה לקורס מדפסות תלת מימד

להרשמה לקורס מדפסת תלת מימד, קבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, השאירו פרטיכם באתר שלנו, או צרו קשר עם סטודיו 3 דרימס בטלפון 03-950-3065 או במייל 3dreamsil@gmail.com

להדפסת קובץ – שלח קובץ להדפסה