לפתח ולייצר מוצר חדש תחת קורת גג אחת

תהליך ייצורו של מוצר חדש הוא אתגר של ממש, בו מעורבים מספר תהליכים חשובים. ייצור מוצר בארץ נכון להיום הוא עסק דיי יקר ורבים מחפשים פתרונות אלטרנטיביים או דרכים להוזיל עלויות עד כמה שניתן. בל נשכח גם את השלב המקדים של הפיתוח, שבו לומדים את השוק, מפתחים את הקונספט שעליו יתבסס המוצר וכן מייצרים אב טיפוס רגע לפני השלב הסופי, שלב הייצור ההמוני והטמעתו של המוצר החדש בשוק.

חיסכון בעלויות

ניתן כיום ליהנות משירותי ייצור מוצרים ופיתוחם תחת קורת גג אחת, במקום להיעזר במספר גורמים. סטודיו, המתמחה בהדפסות תלת מימד, מספק שירותי ייצור מוצר ופיתוחו במקום אחד ומאפשר ללקוחותיו ליהנות ממענה בהתאמה מלאה בעלות הוגנת ובזמני עבודה קצרים יחסית. ניתן ליישם את שלב הפיתוח בסטודיו לאורך כל שלביו, לרבות שלב ייצור האב טיפוס, ובהמשך, ליישם את הרעיון עצמו ולייצר את המוצר בכמויות גדולות. היתרונות לעבודה כזו הם רבים וזו גם הסיבה מדוע ישנו ביקוש רב לכך, לאור המענה, בין היתר, למגוון של צרכים.

פשוט וגם יעיל הרבה יותר

תהליך הייצור הופך ליעיל ולפשוט הרבה יותר, אפשר לחסוך בהוצאות הכספיות וליהנות ממענה מקצועי, אמין ומנוסה שיבצע זאת. One Stop Shop הוא פתרון נהדר לכל המפתחים, המעוניינים לייצר מוצרים חדשים ולהוציא לידי ביטוי את הרעיון שלהם, שאותו הם מפתחים כבר לא מעט שנים. תהליכי העבודה מתבססים על טכנולוגיות חדשניות ויעילות וגם על מדפסות תלת מימד, בעזרתן ניתן לייצר את אותם מוצרים בשיטות שונות ותוך שימוש בחומרי גלם איכותיים. זו יכולה להיות הדפסת חוט, הנחשבת לזולה או הדפסת נוזל המתאימה בעיקר להדפסת חומרים רפואיים שקופים. ישנה גם אפשרות לבחור בהדפסת אבקה, אם רוצים, המתאימה למודלים חזקים מאד ולנפחי הדפסה גדולים.

רוצים לייצר מוצר חדש? אם כן, 3Dreams היא הכתובת הנכונה עבורכם. החברה מציעה לכם שירותי פיתוח וייצור מוצר כאן בארץ, תחת קורת גג אחת. לסקירת כלל שירותיה, לחצו כאן או התקשרו לטלפון 03-9503065