עם סטודיו 3Dreams תזכו להדפסת דגמים בתלת מימד באיכות תכנון וביצוע גבוהות ביותר. זאת לצד שירותי מידול ממוחשב והדפסות של מגוון מוצרים ואובייקטים לשלל מטרות, עם מעטפת שירות מקצועית, אמינה, זמינה וקשובה.

הצורך בבניית דגמים

בניית דגמים תלת מימדיים נדרשת על ידי גורמים רבים ושונים במשק. כך למשל, היא נחוצה לחברות סטארט אפ והייטק, למעצבי תעשייה, אדריכלים, תעשיית הביטחון, מוצרי רפואה, רובוטיקה, הנדסה, חקלאות. עד לפני מספר שנים בניית המודל הייתה הליך ארוך ויקר אשר בוצע בעיקר על ידי עיבוד שבבי. עם כניסת מדפסות תלת מימד לשוק ייצור דגמים הפך להרבה יותר מהיר, מדויק וחסכוני.

להחיות ולבדוק את הרעיון שלכם

בעזרת הדפסת דגמים תלת מימד מקצועית, נכונה ומדויקת, תוכלו להעניק חיים לרעיון שלכם באופן מהיר, יעיל ומדויק. יש לנו את כל הכלים הנדרשים להפוך רעיון, סקיצה, שרטוט או דגם ממוחשב לאובייקט תלת מימדי, מוחשי ומדויק. המחשה זו מסייעת בהליכים עסקיים רבים, בין היתר אם לקדם ולפתח את הרעיון מאב טיפוס לייצור המוני, וכן לבחינת בעיות היעילות של דגם פיזי מבחינת נפח, מידות, התאמה לצרכי הלקוח וקהל היעד ועוד. בנוסף, בימינו דגם תלת מימד הפך לפרמטר בסיסי הנדרש על ידי משקיעים הבוחנים מוצר מסוים. לעיתים קרובות ללא דגם שכזה תתקשו לגייס משקיעים או חברות מסחריות כדי להשקיע, לפתח ולשווק את המיזם שלכם.

גורמים שיש לקחת בחשבון

תכנון דגמים להדפסות תלת מימד דורש מאיתנו להתחשב בשורה ארוכה של פרמטרים שיובילו לייצור האובייקט הטוב ביותר שאפשר לבקש. כך למשל, שני פרמטרים עיקריים בהדפסות הינם:
סוג חומר – ניתן להדפיס דגמים בסוגים שונים של חומרים ויש לבחור בחומר הגלם המתאים ביותר עבור הדגם המבוקש, בין היתר מבחינת חוזקו, גמישותו, רזולוציה, יכולת ירידה לפרטים וכו'. כמו כן לכל סוג חומר יש להתאים טכנולוגיית הדפסה נכונה.
בחירת טכנולוגיה – אנו עושים שימוש בסוגים שונים של טכנולוגיות להדפסת תלת מימד, כאשר כל דגם שאנו מתכננים להדפיס נבחן מבחינת הטכנולוגיה המתאימה ביותר עבורו.

הזמנת שירותי הדפסת דגמים בתלת מימד

לשירותי הדפסת דגמים בתלת מימד, קבלת מידע נוסף וייעוץ מקצועי בנושא, השאירו פרטיכם באתר שלנו, או צרו קשר עם סטודיו 3 דרימס בטלפון 03-950-3065 או במייל 3dreamsil@gmail.com.

להדפסת קובץ – שלח קובץ להדפסה