בסטודיו המתקדם של 3Dreams לעיצוב תעשייתי מתמקדים ביצרנות דיגיטאלית תלת מימדית המסופקת עבור מגוון ענפים וצרכים תעשייתיים, עם שלל פתרונות יעילים, חדשנים ויצירתיים. בין היתר בסטודיו מתמחים בהדפסת אבי טיפוס בהדפסות תלת מימד באופן יעיל, מדויק ומהיר ובדיסקרטיות מלאה. המוצר המתקבל יכול לשמש לצרכים שונים, למשל עבור תוכנית עסקית, להשגת משקיעים או כמודל מקדים לייצור המוני.

ליצור אב טיפוס בהדפסת תלת מימד
אבטיפוס מהווה שלב מהותי בפיתוחם של מוצרים חדשים המיועדים לצרכי ייצור המוני, שיווק והפצה. האובייקט המתקבל מאפשר לבחון את המוצר על תכונותיו, יכולותיו, תפקודו ומאפייניו השונים וכך לזהות בעיות ופגמים ולתקנם טרם מעבר לייצור מסחרי. בעזרת מדפסות תלת מימד אנו מייצרים אבי טיפוס מדויקים שיכולים להתבסס על שרטוטים, נתונים כמותיים וקבצי מחשב. את אבי הטיפוס ניתן לייצר בחומרים שונים כדוגמת פלסטיק, אלומיניום ועץ באופן מהיר ומדויק ביותר.

הליך הדפסתו של אב טיפוס
הליך הדפסת אב טיפוס שאנו מספקים מבוסס על מספר שלבים מרכזיים:
הצגת הרעיון לאב טיפוס יכולה להיות בכל רמת פיתוח בין אם כסקיצה, שרטוט או קובץ ממוחשב.

  • את הרעיון לאב טיפוס נפתח לכדי הדמיה ממוחשבת תלת מימדית המאפשרת לבחון את המוצר מזוויות שונות טרם ייצורו.

  • הדפסת אב הטיפוס בתלת מימד באמצעות טכנולוגיה מתאימה, בעזרת חומרים נכונים, לקבלת אובייקט מדויק ברמה גבוהה ביותר של ביצוע וגימור.

  • את האובייקט המתקבל ניתן לבחון בהיבטים שונים כמו נפח, תכונות מכאניות ומידות, ובמידת הצורך לבצע בו שינויים ולהדפיסו שוב.

דיסקרטיות מלאה בפיתוח אבי טיפוס
מכיוון שלא אחת מדובר ברעיון מקורי וייחודי, רבים מבקשים לשמור על רמה גבוהה של דיסקרטיות בהליך הייצור של אבי טיפוס. שמירה על סודיות מבטיחה שהרעיון לא יעבור לגורם אחר שיפתח וייצר מוצר דומה. בעבר דרישה זו לא הייתה פשוטה ליישום מכיוון שייצורו של אב הטיפוס נדרש לשלב גורמים רבים ושונים במשק. כיום תוכלו לקיים את כל הליכי פיתוח וייצור של אב הטיפוס תחת קורת גג אחת, בסטודיו שלנו המחויב לרמה גבוהה ביותר של דיסקרטיות.

לשירותי הדפסת אב טיפוס
לשירותי הדפסת אב טיפוס בתלת מימד, קבלת מידע נוסף וייעוץ מקצועי בנושא, השאירו פרטיכם באתר שלנו,או צרו קשר עם סטודיו 3 דרימס בטלפון 03-950-3065 או במייל 3dreamsil@gmail.com

להדפסת קובץ – שלח קובץ להדפסה