עם הסטודיו המוביל 3Dreams תזכו להדפסה תלת מימד בחולון באיכות גבוהה ביותר של ביצוע וגימור. ההדפסות מסופקות עבור שלל צרכים וענפים שונים במשק לרבות תחומי רפואה, הנדסה, אדריכלות, עיצוב, אומנות, חלל ועוד. כל זאת מוצע עם מעטפת שירות אישית ומקצועית, המלווה את הלקוח בכל שלבי ייצורם של האובייקטים, שיכולים להתרחש בכל שלב ייצור מפיתוח אב טיפוס ועד מוצר מוכן לשיווק המוני.

סטודיו המתמחה בתלת מימד
הסטודיו שלנו מתמחה בעיצוב תעשייתי המתבסס על יצרנות דיגיטאלית מתקדמת, העושה שימוש בתכנות תיבם ומדפסות תלת מימד. אנו מעסיקים אנשי מקצוע יצירתיים ומיומנים הכוללים מעצבי תעשייה, מהנדסים ואדריכלים, אשר נעזרים בציוד ותוכנות החדישות והטובות ביותר בעולם. כמו כן הכלים המתקדמים שלנו מאפשרים להעניק ללקוחותינו סל עשיר של פתרונות מקוריים, יצירתיים ויעילים. זאת לצד יכולת להשתלב בכל שלבי פיתוחם של מוצרים משלבי רעיון התחלתיים או מאמצע הפרויקט.

מגוון גדול של מוצרים
יש לנו את הכלים לייצר מגוון גדול של מוצרים שונים, כפי שניתן לראות בדוגמאות הבאות:

  • תליוניםייצור תליוני מזכרת מעוצבים ומקוריים, המבוססים על נושאים ייחודים לארץ ישראל ביניהם מטקות, צבר מצוי, הר הבית, שביל ישראל ו/או שופר.

  • – Talkit פיתוח מוצר טכנולוגי חדשני המאפשר העברת מידע ללא מיתרי הקול בעזרת ניטור של תנועת שרירים ופענוח של תנועת שפתיים המתורגמים במחשב לכדי צלילים. המוצר נועד לספק פתרונות יעילים לסובלים מלקויות דיבור כמו צרידות, חרשות, שבץ מוחי, פרקינסון, אוטיזם ועוד.

  • פרויקט ליונדאי איי 20ייצור דחוף של חמש מאות חלקי פלסטיק לדאשבורד של רכבי יונדאי אשר חסך לחברה חיפוש מקור זול בסין והמתנת הרכבים בנמל כחודש עם עלויות גבוהות לכל יום.

  • מידול מרצדס מידול של רכב מרצדס לתערוכה ברזולוציה גבוהה עם הטמעה של לוגו החברה.

  • פרויקט בייונד במהלכו יצרנו פלטפורמת אינטרנט ייחודית לייצורם של אבזרי מין בהתאמה אישית מלאה.

  • עוד מגוון פרויקטים נוספים מאחורינו עוד מגוון פרויקטים נוספים לייצור במדפסות תלת מימד מכיסויים לחיישנים ועד למערכות מוצרים המנגישים רכבי שטח לבעלי מוגבלויות.

הזמנת שירותי הדפסת תלת מימד בחולון

להזמנת שירותי הדפסת תלת מימד בחולון, קבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, השאירו פרטיכם באתר שלנו, או צרו קשר עם סטודיו 3 דרימס בטלפון 03-950-3065 או במייל 3dreamsil@gmail.com.

להדפסת קובץ – שלח קובץ להדפסה