בסטודיו 3Dreams מספקים שירותי הדפסה 3d איכותיים בסטנדרטים גבוהים ביותר של תכנון וביצוע. השירותים מוצעים עבור מגוון צרכים ועבור קשת רחבה של ענפים במשק לרבות הדפסת מודלים, דגמים, אבות טיפוס ומוצרים מוגמרים שונים. על משמעותה של הדפסת 3d והמהפכה שהגיעה בעקבותיה יפרט המאמר הבא.

להפוך רעיון למוצר
המהפכה המרכזית שהדפסות תלת מימד הביאו לעולם הינו ביכולת של כל אחד להפוך רעיון מופשט או ממוחשב לכדי מוצר פיזי. שלא כמו בעבר היכולת זמינה לכל גורם פרטי או עסקי, אינה דורשת שרשרת ייצור ארוכה או ייצור בכמויות גדולות. רעיון גאוני זה הומצא למעשה כבר ב- 1983 על ידי חברת 3D Systems, אולם רק בשנת 2006 כשתוקפו של הפטנט פג הפך המוצר לנחלת הכלל והשימוש בו החל לקבל תאוצה משמעותית במשק.

הדפסה תלת מימד כבר כאן
הדפסה 3d אינה חזון לאחרית הימים או טרנד חולף. מדובר בטכנולוגיה ייצור חדשנית המשנה את כל חוקי השוק. הטכנולוגיה מאפשרת לתכנן ולייצר במהירות ודיוק מרבי שלל מוצרי איכות, בין היתר לתחומי רפואה, תעשיית הרכב, תכשיטנות, אלקטרוניקה, רובוטיקה, סטארט אפ ועוד. בעזרת טכנולוגיה זו ניתן ליצור פריטים תלת מימדים שנתוניהם מתקבלים מקבצי מחשב ולהפוך אלמנט וירטואלי לפיזי. כך למעשה מקוצרים באופן משמעותי הליכי פיתוח וגם עלותם יורדת פלאים.

על שיטת הייצור במדפסות תלת מימד
מדפסות תלת מימד מייצרות אובייקטים באמצעות הנחה של שכבות חומר רציפות אחת על גבי השנייה עד לקבלתו של פריט שלם. ההדפסה עצמה ניתנת לביצוע עם סוגים שונים של חומרים לרבות עץ, נייר, מתכת ופלסטיק במספר שיטות ייצור שונות. כך למשל, בשיטת SLA עושים שימוש בשרף נוזלי מסוג פוטופולימר אשר בעת חשיפתו לאור הופך למוצק ומאפשר יצירת אובייקטים ברמה גבוהה ביותר של דיוק עם פני שטח אחידים וחלקים. זאת בעוד שבטכנולוגיית SLS עושים שימוש באבקות מסוגים שונים ההופכות למוצק בעת חימום ומספקות פריטים גמישים וחזקים במיוחד.

לשירותי הדפסה בתלת מימד
לשירוי הדפסה 3d קבלת מידע נוסף וייעוץ מקצועי בנושא, השאירו פרטיכם באתר שלנו, או צרו קשר עם סטודיו 3 דרימס בטלפון 03-950-3065 או במייל 3dreamsil@gmail.com.

להדפסת קובץ – שלח קובץ להדפסה